0

Kontaktoplysninger

Elefantprint.dk
Godthaabsvej 27
8660 Skanderborg

Telefon: (+45) 69 13 45 00
E-mail:  post@elefantprint.dk

CVR nr: 29 40 46 31

 

 

Åbningstider
Alle hverdage:            8-16.00
Lørdag og søndag:      Lukket


Åbningstider

Mandag - torsdag:         8-16.00
Fredag:                              8-15.30
Lørdag og søndag:       Lukket

Kontakt os

På denne side finder du kontaktoplysninger for Elefantprint. Vi besvarer mails indenfor 48 timer i hverdagen.

Elefantprint.dk er en e-mærket netbutik. Når du handler på e-mærkede netbutikker, har du altid adgang til e-mærkets forbrugerhotline.

Din mening er vigtig

Vi vil konstant forsøge at optimere Elefantprint.dk, så produktet og hjemmesidens brugervenlighed overgår kundens forventninger. For at vi kan opnå det, har vi brug for din hjælp!

Kontakt os derfor venligst og giv din feedback til hjemmesiden, produktsortimentet eller konceptet generelt. Det kan også være du bare har gode råd, ideer eller generelle spørgsmål.

Kundeservice

Michael Knudsen

E-mail: mk@elefantprint.dk

Tlf: 70 25 08 12

Kundeservice

Lena Hankelbjerg

E-mail: lena@elefantprint.dk

Tlf: 69 13 45 07

B2B salg

Jimmy Rhiger Jensen

E-mail: jimmy@elefantprint.dk

Tlf: 70 25 08 14

Grafisk design

Stine Uttrup

E-mail: stine@elefantprint.dk

Tlf: +45 69 13 45 08

Produktionschef

Henrik Marker

E-mail: henrik@elefantprint.dk

Tlf: 70 25 08 15

Produktionsleder

Stefan Brandt

E-mail: stefan@elefantprint.dk

Tlf: 70 25 08 12

Produktion

Warren McCumber

Tlf: 70 25 08 12

Produktion

Dan Pieniazek

Tlf: 70 25 08 12

Bogholderi

Annelie Riedel

E-mail: annelie@elefantprint.dk

Tlf: 70 25 08 18

Økonomi & web

Anders Langer Nees

E-mail: anders@elefantprint.dk

Tlf: 70 25 08 16